Вантажні перевезення Київ Україна

Транспортно экспедиційні послуги

ВАРТІСТЬ

ПП "МоторТранс"

Вантажні перевезення - це головний напрямок компанії "МоторТранс" Перевезення вантажів по Києву області та всій території України.

  • Розробка оптимального маршруту
  • Відповідальність за вантаж в дорозі
  • Ми відповідаємо не тільки за себе, але і за тих, з ким разом працюємо

Вантажні перевезення Київ Україна

Вантажоперевезення здійснюємо транспортом пройшли повний контроль технічного стану і завжди готовим до виїзду під завантаження. В наявності бортові, тентовані машини, від 1т. до 20т. - IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Renault. Власний автопарку дозволяє нам в короткі терміни вирішувати найскладніші завдання з вантажоперевезення.

Бригади вантажників організовують вантажоперевезення Київ - офісний переїзд, квартирний, дачний; розбирання - упаковку меблів; перевезення сейфів, піаніно, банкоматів.

Вантажоперевезення - це головний напрямок компанії "МоторТранс" Перевезення вантажів в міському, приміському та міжміському сполученні.

Дивитися транспорт

Організація вантажоперевезення

Працюємо з дотриманням стандартів безпеки, виконуючи всі вимоги до вантажно - розвантажувальних робіт. Організовуємо вантажоперевезення Київ - офісний переїзд, квартирний, дачний - перевезення меблів; перенос сейфів, піаніно, банкоматів. Гарантуємо надійне кріплення і повне збереження вантажу. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з вантажних перевезень, за кожну з яких ми несемо відповідальність перед Вами якістю виконаної роботи.

  • Вчасна подача автомобіля
  • Відповідальність за цілісність пакування
  • Швидкість доставки та зниження вартості

Новини

Транспортні новини

Докладно
Додано Січень 24, 2020

Фахівці констатують, що контейнерні вантажні перевезення відносяться до найбільш технологічним видам перевезення вантажів...

Докладно
Оновлено Січень 17, 2020

Вантажоперевезення по Україні за 7 міс. в 2020 г. впали на 17% до 342,1 млн.

Докладно
Оновлено Лютий 14, 2020

Польські універсальні дозвола квоти 2020г 2,5 тыс. додаткових дозволів...